imprezy firmowe

Zbuduj silne poczucie przywiązania do marki

Bądź blisko z ważnymi dla Ciebie ludźmi

Imprezy firmowe budują silne relacje

Zwiększamy spajającą moc Twoich konferencji, wystaw i innych imprez firmowych, tworząc idealne środowisko, które sprzyja tworzenie silnych więzi z klientami, dostawcami, pośrednikami i partnerami biznesowymi.

Odtwórz film na temat organizacja eventow

Dlaczego Konferencyjni?

Konferencje

Konferencje to jedne z najbardziej skomplikowanych imprez firmowych. Skorzystaj z naszego specjalistycznego doświadczenia w zarządzaniu przeróżnymi elementami i zapewnij sobie spójne doświadczenie.

Gościnność

Doceniaj klientów, dostawców i partnerów biznesowych wyjątkowymi doświadczeniami, które wzmacniają relacje biznesowe. Nasze doświadczenie pomoże Ci odpowiednio zaopiekować się Twoimi gośćmi.

Wystawy

Możemy pomóc Ci zorganizować udane targi, łącznie z rezerwacją, projektowaniem i skonstruowaniem tradycyjnego bądź spersonalizowanego stoiska, jak również zapewnić wszelkiego rodzaju materiały promocyjne.

Spotkania

Dodajemy wartość produkcyjną do ważnych spotkań, takich jak kluczowe prezentacje czy podpisywanie umów. Dodając nieco magii do wydarzeń firmowych możemy sprawić, że okazja okaże się zapadającym w pamięć sukcesem.

Zbiórki charytatywne

Tworzymy idealne środowisko do budowania świadomości, zrozumienia i empatii do Twojego tematu. Pomagamy także darczyńcom się zaangażować i zachęcamy do ich wkładu.

Akcje reklamowe

Pomagamy realizować spójne doświadczenia akcji promocyjnych, na poziomie krajowym i międzynarodowym, niezależnie od tego, czy dotyczy ona transportu materiałów i personelu do określonych lokalizacji czy też zaangażowania lokalnych usługodawców.

ORGANIZACJA imprez firmowych

Pełna obsługa wydarzeń - od początku do końca

Technika Sceniczna

Wsparcie AV

planowanie imprezy firmowej

Lokalizacja

organizacja wydarzeń

Nagrania

Przy organizowaniu imprezy firmowej lista rzeczy do załatwienia wydaje się nie mieć końca, przez co osoby niedoświadczone w tym temacie szybko czują się przytłoczone. Gdy takie wydarzenie jest zaplanowane i zrealizowane poprawnie, jego wartość dla Twojego biznesu może być nieoceniona, natomiast jest zupełnie na odwrót, jeśli nie przyniosą oczekiwanych rezultatów.

Współpracując z renomowaną agencją eventową, taką jak Konferencyjni, masz pewność, że dopieszczony jest każdy detal, dzięki czemu nie ma szans na niespodziewane pojawienie się większych, trudnych to rozwiązania problemów. Rozpoczynając pracę z każdym nowym klientem/ką zawsze w pierwszej kolejności rozmawiamy o jego/jej celach. Każdy event jest wyjątkowy, nawet jeśli odbywa się corocznie, potrzeby delegatów, klientów i partnerów nieustannie ewoluują, zatem powiązanie ich z Twoim wydarzeniem jest kluczowe dla sukcesu.

W momencie, gdy znamy już cele Twojej imprezy, grupę uczestników, ramy czasowe i budżet, możemy stworzyć spersonalizowany plan. Strategia dla Twojego eventu będzie zawierała wszelkie szczegóły od początku do końca, co pomoże Ci wszystko zwizualizować, zanim impreza nawet się zacznie. Od tego momentu, krok po kroku, powoli zaczniemy przekładać Twoją wizję na rzeczywistość.

Our Clients

Driving technology for leading brands

Prosta komunikacja dla Twoich imprez firmowych

Sukces imprezy firmowej można ocenić po tym, że wygląda na bardzo łatwy w zrealizowaniu i żaden z uczestników nie zdaje sobie sprawy, jak wiele wymagającej pracy dzieje się za kulisami. Najlepsze eventy działają jak dobrze naoliwione maszyny – jest to sztuka, którą dobrze opanowaliśmy z naszym zespołem z Konferencyjnych.

Planowanie imprez firmowych wychodzi poza ramy samej rezerwacji lokalizacji i wysłania zaproszeń uczestnikom. Od chwili, w której uczestnicy docierają na event do momentu ich wyjścia, pomagamy Ci w kreowaniu niezapomnianych wrażeń. Składa się na to scenografia i technika sceniczna, oświetlenie, dekoracje, zdjęcia, nagrania i służący pomocą personel.

Jesteśmy w stanie zatroszczyć się o każdy aspekt dotyczący wydarzenia, wszystko w ramach jednej firmy eventowej. 

Dzięki nie musisz rozmawiać z kilkoma dostawcami usług, i oszczędzasz swój cenny czas mogąc skoncentrować się na innych, ważnych dla Ciebie zadaniach.

Customers reviews

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Adam Sendler
Designer
Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Mila Kunis
Manager
Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Mike Sendler
Support

Szukasz pomocy przy organizacji wydarzenia?

Zadzwoń do nas teraz +48 728 080 800

wyślij e-mail: kontakt@konferencyjni.pl

Lub wyślij zapytanie i swoje dane kontaktowe:

koncerty i festiwale