Produkcje wideo

Zaangażuj swoich odbiorców emocjonalnie i intelektualnie

Opowiadaj fascynujące, wizualne historie

Produkcje wideo i animacje, które uczą
i robią wrażenie

Wykorzystaj moc wideo i animacji przed, w trakcie i po wydarzeniu. Publikuj strony interentowe i teasery, by narobić rozgłosu, nagraj samą imprezę i udostępnij swój przekaz w sposób wizualny.

programy-internetowe
Odtwórz film na temat organizacja eventow

Dlaczego wideo i animacje od Konferencyjnych?

rozpoczęcie

Możemy stworzyć robiące wrażenie nagranie video lub animację, by już na start dodać stylu Twojej imprezie, wykorzystując obrazy i słowa, które stanowią esencję tematu przewodniego i przygotują gości na resztę dnia.

delegaci

Dla delegatów, który nie są dostępni w dzień wydarzenia, możemy przygotować wcześniej nagrane sesje do wyświetlenia. Możemy wybrać lokalizację i przygotować skrypty, które uchwycą temat i przesłanie.

wstawki

Motyw przewodni może być cały czas podtrzymywany za pomocą wstawek wideo i animacj, które pomogą zbudować strukturę Twojego wydarzenia. Można umieścić je pomiędzy sesjami wystąpień lub przed kluczowymi elementami imprezy.

połączenie

Dla prelegentów, którzy chcieliby występować na żywo, jednak nie mogą pojawić się osobiście, możemy zorganizować sprzęt, by zapewnić bardziej profesjonalne narzędzia, niż proste programy do spotkań online.

wyjaśniacze

Video i animacje mogą również zoptymalizować sposób, w jaki prezentujesz poszczególne tematy, zwłaszcza demo produktów lub usług, oraz wszystko inne, co wymaga dokładnej mieszanki słów i obrazów.

zakończenie

Zakończ konferencję nagraniem video lub animacją, które uchwycą ducha wydarzenia i pozostawią długotrwałe, pozytywne wrażenie. Możemy nawet wpleść w film najważniejsze momenty z samego wydarzenia.

produkcja wideo i animacje

multimedialne wsparcie konferencji

W erze cyfrowej konferencje ewoluowały poza tradycyjne prezentacje i obecnie obejmują szeroki zakres elementów multimedialnych. Przodujemy we włączaniu wsparcia multimedialnego w celu poprawy komunikacji i zaangażowania odbiorców podczas konferencji.

Rozumiemy, że konferencje wymagają dynamicznych wizualizacji, interaktywnych prezentacji i angażujących treści. Nasze usługi wsparcia multimedialnego obejmują płynną integrację filmów, infografik i interaktywnych slajdów, zapewniając Twoim prelegentom potężne narzędzia do skutecznego przekazywania wiadomości. Dzięki naszemu doświadczeniu Twoja konferencja stanie się wciągającym doświadczeniem, pozostawiając trwałe wrażenie na uczestnikach i zapewniając, że Twoje kluczowe wiadomości będą rezonować długo po wydarzeniu

Grafiki 2D, 3D, animacje

Mamy doświadczenie w tworzeniu wizualizacji, które idealnie dopasowują się do marki klienta i tematu wydarzenia. Te elementy wizualne przyciągną uwagę odbiorców oraz wzmocnią przekaz i stworzą spójne i niezapomniane wrażenia z wydarzenia.

Dokumentacja filmowa

Nasi doświadczeni filmowcy skrupulatnie dokumentują każdy aspekt Twojego wydarzenia, od najdrobniejszych szczegółów po najwspanialsze momenty. Dokumentacja filmowa, to również cenny zasób dla przyszłych działań promocyjnych.

planowanie imprezy firmowej

realizacja telewizyjna

Nasz zespół ds. realizacji telewizyjnej zajmuje się wszystkimi aspektami transmisji, od preprodukcji po transmisję na żywo. Korzystamy z najnowszych technologii i sprzętu, aby zapewnić płynną i nieprzerwaną transmisję, tworząc wirtualny pomost między Twoim wydarzeniem a zdalnymi uczestnikami.

organizacja wydarzeń

postprodukcja

Nasz zespół postprodukcyjny doskonale radzi sobie z tworzeniem fascynujących narracji z surowego materiału zarejestrowanego podczas Twojego wydarzenia. Skrupulatnie edytujemy, kolorujemy i dodajemy efekty specjalne, aby stworzyć dopracowany i urzekający produkt końcowy.

Współpracujemy

Wielokamerowe produkcje HD

Nic tak nie ożywia relacji z eventu jak wielokamerowa produkcja HD. W Konferencyjnych używamy najnowocześniejszego sprzętu kamerowego strategicznie rozmieszczonego, aby uchwycić każdy kąt i szczegół Twojej imprezy. Nasz zespół wykwalifikowanych kamerzystów wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić, że kluczowe momenty zostaną zarejestrowane z wyrazistością i precyzją.

Nagrywając z wielu kamer tworzymy dynamiczną i wciągającą relację oraz dajemy gwarancję, że żaden moment nie zostanie pominięty, niezależnie od tego, czy jest to przemówienie, dyskusja panelowa czy zabawny występ. Zarejestrowany przez nas materiał filmowy HD dodaje profesjonalnego charakteru twojemu wydarzeniu, czyniąc je wyjątkowym doświadczeniem zarówno dla samych uczestników jak i widzów.

Customers reviews

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Adam Sendler
Designer
Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Mila Kunis
Manager
Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Mike Sendler
Support

Szukasz pomocy przy organizacji wydarzenia?

Zadzwoń do nas teraz +48 728 080 800

wyślij e-mail: kontakt@konferencyjni.pl

Lub wyślij zapytanie i swoje dane kontaktowe:

Leave this field blank