koncerty i festiwale

Najlepsze doświadczenia i prawdziwe emocje

Zapewnij swojej publice najlepsze wrażenia

Imprezy na żywo tworzą wyjątkowe relacje

Uczestniczenie w tym samym wydarzeniu na żywo daje możliwość wywarcia prawdziwego wpływu na czyjeś życie. Przeobrażamy Twoje cele we wciągające i emocjonujące imprezy, które zmieniają sposób myślenia Twojej publiczności.

koncerty i festiwale
Odtwórz film na temat organizacja eventow

Dlaczego wydarzenie na żywo z Konferencyjnymi?

Szyte na miarę

Zajmujemy się każdym aspektem Twojej imprezy, począwszy od pierwotnego planowania po samą realizację i jeszcze więcej. Możemy zapewnić również specjalistyczne usługi lub produkcję, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Transparentność

Określimy jasny plan projektu z kamieniami milowymi, takimi jak próbki i projekty. Dzięki temu możesz mieć pewność, że będziesz zawsze zadowolony z proponowanej przez nas realizacji Twojego wydarzenia.

Kreatywność

Prezentujemy Twoją markę, motyw przewodni, przekaz tworząc robiące wrażenie środowisko i wykorzystując materiały wspierające, takie jak prezentacje, wideo i inne środki cyfrowe.

Wsparcie

Jesteśmy tu, aby pomóc Ci z organizacją Twojej imprezy w każdy możliwy sposób. Będziemy uważni na Twoje wymagania, a nasz zespół będzie na miejscu przez cały czas trwania wydarzenia, by zapewnić jego płynny i bezproblemowy przebieg.

Odpowiedzialność

Działamy jako przedłużenie Twojego zespołu, przydzielając tylko jedną osobę kontaktową, która będzie odpowiedzialna za realizację Twoich wymagań. Nasz project manager będzie również przekazywał Ci regularne raporty podczas całego procesu.

Elastyczność

Jesteśmy cenieni pod względem szybkości reagowania i elastyczności. Zmieniające się potrzeby wdrażamy jeśli tylko będzie to możliwe. Będziemy Cię na bieżąco informować o wszelkich zmianach w kosztach i wymiarze czasowym.

organizacja koncertów i festiwali

Produkcja koncertów i festiwali

Jeśli planujesz festiwal, koncert, trasę lub jakieś inne wydarzenie muzyczne, nasi eksperci pomogą sprawić, że będzie to naprawdę  wyśmienity show. Jako doświadczona firma produkcyjna, braliśmy udział w organizacji wielu dużych eventów, wspierając ich płynny przebieg jak również zachwycające wrażenia dźwiękowe i wizualne. Nasz zespół techniczny ma wieloletnie doświadczenie w eventach na żywo – w tym w produkcji festiwali i koncertów. Korzystamy
z naszej znajomości branży i doświadczenia w planowaniu, projektowaniu, logistyce i montażu Twojej imprezy muzycznej, aby okazała się sukcesem.

Niezależnie od tego, czy organizujesz jednorazowy koncert, weekendowy festiwal  czy wielką, europejską trasę koncertową,  możemy Ci asystować.

Profesjonalny sprzęt

Posiadamy wysokiej jakości, profesjonalny sprzęt. Dysponujemy bezprzewodowymi mikrofonami, pulpitami mikserskimi, systemami liniowymi, olinowaniem, oświetleniem, ekranami projekcyjnymi, maszynami do zamgławiania i nie tylko!

Pełna produkcja

Nasz zespół może zaprojektować, montować i obsługiwać oświetlenie, dźwięk, sprzęt AV oraz efekty specjalne, technikę sceniczną i dużo więcej.

planowanie imprezy firmowej

Oświetlenie

Oświetlenie na koncertach i festiwalach jest centralnym aspektem produkcji Twojej imprezy i kluczem do jej powodzenia. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz klimatycznego oświetlenia, by podkreślić występ, czy chcesz by energetyczne, poruszające się światła stanowiły część show, możemy Ci w tym pomóc.

organizacja wydarzeń

Scena

Profesjonalny montaż, który umożliwia Twojej publiczności w pełni oglądać i cieszyć się występami. Nasze mobilne sceny zewnętrzne i przenośne panele sceniczne ułatwiają zbudowanie w pełni wyposażonej sceny. Nasza ekipa techniczna może zbudować i rozmontować scenę, a Ty nie musisz sobie zawracać tym głowy.

Our Clients

Driving technology for leading brands

Produkcja i wsparcie techniczne koncertów, festiwali i tras koncertowych

Oferujemy usługi produkcji dużych i małych imprez muzycznych, w tym festiwali, koncertów i tras koncertowych.

Nasi technicy i inżynierowie będą z Tobą blisko współpracowali stając się jednym zespołem. Nasza wysoce kompetentna załoga zawsze służy cennymi poradami odnośnie wszystkiego, co dotyczy koncepcji samego wydarzenia, po projekty i plany CAD po logistykę, realizację i produkcję.

Jeśli potrzebujesz wsparcia, nasz zespół wsparcia technicznego może zająć się całym procesem skutecznej organizacji Twojego festiwalu czy koncertu lub też oddelegować grupę do obsługi sprzętu na samej imprezie.

Jeśli planujesz zorganizować koncert, festiwal, trasę lub wydarzenie muzyczne, skontaktuj się z naszymi ekspertami od produkcji eventowej, by uzyskać wsparcie. 

Nasze doświadczenie i najnowocześniejszy sprzęt pomoże stworzyć genialny, niezapomniany i sprawnie przeprowadzony show.

Customers reviews

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Adam Sendler
Designer
Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Mila Kunis
Manager
Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Mike Sendler
Support

Szukasz pomocy przy organizacji wydarzenia?

Zadzwoń do nas teraz +48 728 080 800

wyślij e-mail: kontakt@konferencyjni.pl

Lub wyślij zapytanie i swoje dane kontaktowe:

oferta
Leave this field blank