organizacja konferencji

Zaprezentuj to, co najlepsze.

Konferencje to budowanie zaufania

Organizujemy konferencje dla największych marek.

Wspaniałe konferencje inspirują do pozytywnych działań, tworząc poczucie wspólnych osiągnięć. Projektujemy i realizujemy angażujące wydarzenia, które zmieniają delegatów w zaangażowanych ambasadorów.
organizacja konferencji
Odtwórz film na temat organizacja eventow

Dlaczego Konferencyjni?

Zaufanie

Tworzymy konferencje stacjonarnie, wirtualnie i hybrydowo, wszystkich rozmiarów dla szerokiego grona wieloletnich klientów, również międzynarodowych, organizacji handlowych i instytucji.

Spójność

Niezależnie od ilości elementów, które składają się na Twój event, gwarantujemy, że wszystkie organizowane przez nas konferencje są spójnym doświadczeniem, niezależnie od tego, czy odbywają się stacjonarnie czy wirtualnie.

Kompleksowość

Zajmujemy się wszystkimi aspektami dotyczącymi konferencji, począwszy od planowania po sam dzień wydarzenia, a Ty możesz się spokojnie skupić na kwestiach strategicznych, które zwiększą Twój sukces.

Detale

Nasz dedykowany zespół będzie zawsze jeden krok naprzód, by mieć pewność, że konferencja przebiega gładko, a każdy detal jest idealnie wpasowany w kontekst całej imprezy.

Marketing

Wiemy jak narobić hałasu wokół konferencji, czy to za pomocą wyróżniającej się scenografii lub charakterystycznej lokalizacji, która uchwyci ducha tematu wydarzenia. Służymy również pomocą w rozreklamowaniu Twojej imprezy w internecie.

Innowacyjność

Potrafimy sprostać wyzwaniom, takim jak zróżnicowana publiczność, skomplikowane agendy czy zmiany na ostatnią chwilę. Realizujemy również zamówienia specjalne, które sprawią, że Twoje wydarzenie będzie się wyróżniało na tle innych.

ORGANIZACJA KONFERENCJI

Pełna obsługa wydarzeń - od początku do końca

Technika Sceniczna

Wsparcie AV

planowanie imprezy firmowej

Lokalizacja

organizacja wydarzeń

Nagrania

Wieloletnia doświadczenie we współpracy z organizacjami z wielu sektorów umocniło nas w przekonaniu, że zorganizowanie konferencji to spora inwestycja dla każdej firmy. 

Aby ułatwić ten proces i zagwarantować jego opłacalność opracowaliśmy zdefiniowane podejście, które umożliwia nadanie mu prawdziwej wartości.

Spotykamy się z naszymi klientami, by zrozumieć cele ich konferencji. Wtedy też zespół naszych ekspertów przeprowadza dogłębne badania
w celu połączenia ze sobą wszelkich wymaganych elementów. Idzie to
w parze z opracowaniem treści dostarczanych w trakcie trwania konferencji, co umożliwia nam obranie odpowiedniego tonu i stylu pasującego do docelowej publiki.

Nasza strategia staje się naturalnym przedłużeniem działań grupy odpowiedzialnej za komunikację marketingową. Nawiązując współpracę
z jedną firmą, masz wsparcie całego zespołu doświadczonych 
i kreatywnych profesjonalistów.

Zawsze dążymy do tego, by nasze pomysły były świeże
i nieszablonowe, by organizowane przez nas konferencje wyróżniały się na tle innych. 

Począwszy od wizualizacji i planowania przestrzeni po szukanie sposobów na zwiększenie frekwencji uczestników i tworzenie fantastycznych prezentacji, zapewniamy pełne rozwiązania, które obejmują kompleksowo wszelkie doświadczenia powiązane
z konferencją.

Our Clients

Driving technology for leading brands

Na rynku trójmiejskim mamy pozycję wiodącego organizatora konferencji, co przekłada się na szeroką sieć kontaktów. Daje nam to możliwość znalezienia dla Twojej imprezy unikalnej i zapadającej
w pamięć lokalizacji. Może być to popularny punkt biznesowy
w centrum miasta, ekskluzywne miejsce z wieloma salami lub też niezwykła przestrzeń, która rozbudzi wyobraźnię uczestników.

Nasz zespół menedżerów produkcji i producentów służą pomocą
w kwestii innowacyjnych pomysłów, które mogą okazać się kluczowe
w zainspirowaniu i zrobieniu wrażenia na uczestnikach.

Zapewniamy pełne oświetlenie, nagłośnienie, obsługę audio-video
i scenografię, które uszyte są na miarę potrzeb danej konferencji – pod jej temat, styl i lokalizację.

Gwarantujemy, że tą imprezą narobisz szumu w swojej branży!

Oferujemy również usługę imprez hybrydowych,w odpowiedzi na potrzeby po-covidowej rzeczywistości, kiedy to coraz częściej pojawia się potrzeba uczestnictwa online.

Nawet jeżeli jest to Twój pierwszy raz, i nigdy wcześniej nie miałeś/aś do czynienia z organizowaniem konferencji – spokojnie, dla nas jest to codzienność.

Dla nas to długotrwała współpraca, dzięki której możemy wspierać Twoje eventy i wzmacniać świadomość Twojej marki, za każdym razem, kiedy będziesz tego potrzebować.

Customers reviews

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Adam Sendler
Designer
Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Mila Kunis
Manager
Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Mike Sendler
Support

Szukasz pomocy przy organizacji wydarzenia?

Zadzwoń do nas teraz 728 080 800

wyślij e-mail: kontakt@konferencyjni.pl

Lub wyślij zapytanie i swoje dane kontaktowe:

Leave this field blank